CAMPFIRE S’MORESCAMPFIRE S’MORES

Když jdu kempovat venku spolu se svou domácností, náš tým se neustále těší z vytváření s’mores v kempu. Prohlížení těch marshmallows char přes konec nikdy nerozšíří věku! Když se tato lahodná čokoláda rozpustí v křupavých grahamových sušenkách, jsme všichni více než připraveni dostat ten první útok.

CAMPFIRE S'MORES

🥘Potřebné materiály

Jednoduše 3 důležité komponenty vstupují do vytváření s’mores. K vytvoření pamlsku, který skutečně obstál ve zkoušce vašeho času, nepotřebujete všeho moc navíc.

Toto jídlo vytváří 2 s’mores, proto se vhodně obměňujte podle počtu, který chcete vytvořit.

Graham Biscuits – Jemně báječné, křupavé a také medem políbené výhody.
Právníci Hershey’s Milk Delicious chocolate – Mléčná lahodná čokoláda je vlastně konvenční nejlepší, ale pokud jste vyznavači hořké lahodné čokolády nebo dokonce polosladké, jděte do toho.
Marshmallows – rutinní velká trysková dimenze nebo dokonce hromadící marshmallow fungují nejlépe. Je těžké upéct malé marshmallows na viditelném ohni!

TIPY A POZNÁMKY K RECEPTŮM

Můžete snadno uzavřít s’mores v lehké hliníkové fólii (dvou úrovní), když je všechny vytvoříte tak, aby byly všechny útulné, protože vytvoříte mnohem víc navíc, pokud ve skutečnosti tvoříte hodně současně.
Pokud nemáte v současné době skutečně ukončit řešení vašeho kempu, nebo dokonce v ohništi, získat jeden začal před příležitostí přípravy. Nechte nějakou dobu ukončit shození, takže načervenalé uhlíky skutečně dobře opadají. To jistě upeče marshmallows jeden z absolutně nejjednotněji.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Vytváření s’mores je vlastně hračka. Samozřejmě, dejte si pozor na ukončení a také sledujte děti, jak si vytvářejí své s’mores.

Dýchejte své grahamové sušenky na padesát procent podélně, abyste získali 2 čtverečky za každé více, a také je všechny shromážděte na talíř nebo dokonce na plát lehké hliníkové fólie blízko konce.
Vdechněte právníky vynikající čokolády Hershey z padesáti procent, abyste se ujistili, že máte skutečně 2 položky spolu se 2 obdélníky lahodné čokolády, každý a také umístěte oblast do spodních 2 čtverců grahamového sušenky.
Opečte si marshmallows přes konec pomocí naostřeného, ​​vyčištěného úlovku nebo dokonce tyče, kterou si můžete snadno pořídit pro pečení marshmallow. Vždy si vybírám starožitný pobyt se zbrusu novými věcmi, jen pro nostalgii!
Udržujte marshmallow kvůli požárům, kde bude určitě zasalutovat místo zajetí na konec a kůlnu, přičemž se s největší pravděpodobností stejnoměrně zhnědne všechny okraje. Udržujte malý rozsah, abyste získali tento ideál zhnědnutí. Někteří jedinci, jako je dobře opálený proskurník, tedy pokud jste to vy, začerněte jej podle potřeby.
Umístěte praženou marshmallow do historicky nejnižších padesáti procent vašeho grahamového sušenky přes oblast lahodné čokolády a také vedoucí spolu s oblastí 2. grahamového sušenky. Opatrně zatlačte směrem k vytažení úlovku nebo dokonce tyče od vašeho marshmallow a také zavřete s’mores, jako je sendvič.
S’mores se ve skutečnosti nejlépe konzumují okamžitě, když jsou útulné a rozplývavé. Potěšte se – stejně jako nezapomeňte na papírové ubrousky!

Můžete tedy dělat na sporáku, mikrovlnné troubě, sporáku, nebo dokonce můžete snadno využít gril venku, pokud si chcete doma vytvořit své s’mores. Podívejte se na mé 4 střídavé techniky uvedené níže!

ZPŮSOB TROUBY:

Předehřejte sporák na stupeň grilování a na plechové pánvi rozložte půlky grahamového krekry kolem dokola od sebe.

Vedení každých padesát procent spolu s oblastí lahodné čokolády, poté spolu s marshmallow.

Umístěte plechovou pánev během sporáku a nechte za dvířky trochu k dispozici, takže si můžete snadno prohlédnout marshmallows char.

Když jsou skutečně opečené, odstraňte plech ze sporáku, vypořádejte se s různými dalšími grahamovými sušenkami a zkonzumujte!

MIKROVLNNÁ METODA:

Na talíř bezpečný pro mikrovlnnou troubu umístěte grahamový sušenku z padesáti procent a také oblast lahodné čokolády na vodítku, dodržujte přes marshmallow.

Mikrovlnná trouba po dobu asi 15 sekund, stejně jako umístění různých dalších grahamových sušenek na vedení. Nezískáte tu tradiční spálenou vysokou prémii, ale marshmallow bude určitě mazlavý a dobrý.