bgctaunton.org Nejnovější jídlo Choo Chee Kuřecí kari Recept

Choo Chee Kuřecí kari ReceptChoo Chee Kuřecí kari Recept

Tato omáčka Choo Chee, připravená za 15 minut, spolu s pokrmem z drůbeže je ve skutečnosti oblíbeným thajsko-australským kombinovaným jídlem. Funguje jako jednoduchá omáčka vytvořená spolu s aromatickou thajskou načervenalou omáčkou, sametovým kokosem, kafírovou limetkou a špičkou cukru pro ideální večeři uprostřed týdne.

Proč se našemu týmu líbí toto?

Choo Chee Poultry je ve skutečnosti BALENÍ spolu s příchutí a ve skutečnosti je velmi jednoduché na zpracování za asi 15 minut.

Kolem té lesklé, horké, kokosové i načervenalé omáčky přikapané spolu s kafírovou limetkou je prostě jedna věc, která vás jistě na několik sekund přiměje vrátit se.

Co přesně je Choo Chee Sauce?

Choo chee omáčka je ve skutečnosti typicky design thajské načervenalé omáčky spojené s rybami a měkkýši v Thajsku. V našem domovském městě Adelaide je mnohem extra běžně nabízena spolu s drůbeží.

Můžete snadno upřednostnit thajské začátky tohoto konkrétního jídla spolu s jeho vlastní sametovou načervenalou omáčkou s kokosovou instilací, stejně jako pečlivě nakrájenými listy čisté kafirové limetky, ruční rybí omáčkou a cukrem.

Choo Chee Sauce

Způsoby, jak vytvořit drůbeží omáčku Choo Chee:

Začněme tím, že si doma rozehřejeme 2 lžíce tuku na velké pánvi. Rychle smažte drůbež v dávkách, která se změní na lahodně křupavou zlatohnědou. Eliminujte příchod ze zálohy a teplo.

Na druhou stranu nechte vyniknout směs načervenalé omáčky v malém hrnci spolu se 2 lžícemi zeleninové směsi a olejem. Nechte opatrně prohřát do aromatické. Vložte kokosové mléko a také většinu nakrájených listů kafírové limetky (zbytek ponechejte pro krásnou ozdobu).

Po skutečném zahřátí omáčky snižte teplou směrem k redukované a také vmíchejte rybí omáčku a nastrouhaný ruční cukr. Eliminujte příchod ze zálohy a teplo.

V současné době servírujte cokoli, až vynikne vnitřní příběh připravené rýže přímo do vašeho nabízeného pokrmu, stejně jako zarovnejte spolu s připravenou drůbeží. Po dozdobení přelijte se spoustou omáčky, spolu s dalšími nakrájenými lístky kafírové limetky a pečlivě nakrájenou kapií.

Wandercookovy návrhy

1. Ať už tvoříte Choo Chee Drůbež nebo dokonce ryby, nebo dokonce korýše, nebo dokonce prase a tak dále, můžete si maso jednoduše připravit opravdu individuálně, přesto jako např. Náš tým obvykle míchá smažit velmi jemně nakrájenou drůbež, ale je také skvělá na pošírování, grilování nebo dokonce silnou páru v závislosti na vaší volbě.

2. Ke kusu zanechává kafirové vápno velmi jemně, zpočátku velmi odlišné od listů a poté 2 nebo dokonce 3 pokaždé vedle sebe. Srolujte přímo do válcové trubkové formy a poté opatrně oddělte špičatou čepelí. Je to mnohem snazší směrem k kousku, který za sebou kafir zanechává, ve srovnání s tím, že je ve skutečnosti nakrájet všechny na úroveň.

3. Náš tým se rozhodl zanechat nakrájenou kafírovou limetku spadanou v jídle, když nabízí mnohem více z té krásné citrusové chuti, ale pokud nechcete, jako je struktura (je to spíše firemní list), neváhejte omáčku před nabízením zdůraznit.

4. Nebojte se, pokud se omáčka zdá, jako by se skutečně rozdělila spolu s trochou oleje stékajícího po vodítku – je to opravdu skvělá autorita!

Komponenty

2 drůbeží busty nakrájené přímo na tenké kousky
400 ml kokosového mléka
1 polévková lžíce thajské načervenalé omáčky vlastní nebo dokonce předem připravené
2 lžíce rybí omáčky
1 lžička ručního nastrouhaného cukru
8-10 listů thajské makrut / kafírové limetky pečlivě nakrájených na plátky (nebo dokonce 1-2 polévkové lžíce sušených listů kafírové limetky)
kapie / paprika opatrně nakrájená (směrem na ozdobu)
4 polévkové lžíce tuku 2 x 2 polévkové lžíce dílů
bílá rýže připravená k provedení

Pokyny

Zahřejte padesát procent tuku ve velké pánvi. Rychle smažte drůbež v dávkách, která se změní na lahodně křupavou zlatohnědou. Eliminujte příchod ze zálohy a teplo.
4 lžíce tuku, 2 drůbeží busty

Na druhou stranu vynikněte načervenalou omáčku v malém hrnci spolu se zbývající zeleninovou směsí a olejem. Opatrně smažte, dokud nebude aromatická, asi 1-2 minuty. Vložte kokosové mléko a také většinu nakrájených listů kafírové limetky (zbytek ponechejte pro krásnou ozdobu).
400 ml kokosového mléka, 1 polévková lžíce směsi thajské načervenalé omáčky, 4 polévkové lžíce tuku, 8-10 lístků thajské makrut / kafírové limetky
Po skutečném zahřátí omáčky snižte teplou směrem k redukované a také vmíchejte rybí omáčku a nastrouhaný ruční cukr. Eliminujte příchod ze zálohy a teplo.
1 polévková lžíce rybí omáčky, 1 polévková lžíce ručního cukru
V současné době servírujte cokoli, až vynikne vnitřní příběh připravené rýže přímo do vašeho nabízeného pokrmu, stejně jako zarovnejte spolu s připravenou drůbeží. Po dozdobení dejte spolu se spoustou omáčky, spolu se zbývajícími listy kafírové limetky a pečlivě nakrájenou kapií.
paprika / ž