MANDLE JOY BROWNIECO JSOU MANDLE JOY BROWNIES?

Brownies Almond Delight jsou ve skutečnosti chutnou osnovou na tradičních brownies. Zahrnuli jsme množství mandlového mléka a všechny jsme je zakryli lahodnou čokoládovou ganache. Když tyto upřednostníte, zemřete!

MANDLE JOY BROWNIE

CO POTŘEBUJI, ABY BYLO MANDLE RADOST BROWNIES?

1 směs sušenek + potřebné komponenty
slazené kokosové vločky
lotion sýr
moučkový cukr
vanilková esence
kokosová esence
mandle
mléko na šlehání
tmavé lahodné čokoládové bramborové lupínky

JAK UDĚLÁTE MANDLOVÉ RADOST BROWNIES?

1. Vytvořte sušenky podle pokynů na obalu, včetně volitelných ⅓ c nakrájených mandlí směrem k těstu.
2. Míchejte až do účinné integrace.
3. Přesuňte těsto směrem k pánvi 8×8.
4. Nepřepékejte. Dovolte úžasné.

POUŽÍVÁNÍ TEPLOMĚRU PŘI PEČENÍ

Všichni chápeme, že náš tým by měl používat termostat při výrobě sladkostí, vaření kuřete nebo dokonce při přípravě pokrmů z ryb. Bez ohledu na výkon chápete, že při vaření můžete snadno použít termostat? Spíše než vyšetření párátkem, obnovovací vyšetření a různé další techniky ke kontrole, zda jsou vaše pečené výrobky skutečně hotové – proč určitě nespoléhat na termostat? Pokaždé budete mít skutečně ideálního kuchaře!
Náš preferovaný termostat je ve skutečnosti BY FAR Thermoworks. Odhlašují prakticky okamžitě a jsou tedy vlastně spolehlivé. Vlastním své už mnoho let a všechny je neustále využívám. Jejich tradiční Thermapen je skutečně přístavem všech profesí. Využívám tohoto muže k vaření, sladkému tvoření, ke grilování a samozřejmě i ke kuřeti na Den díkůvzdání. To je vlastně základ pro mou kuchyň, stejně jako by to mělo být pro vaši vlastní. Ve své době jsem si koupil spoustu levných teploměrů (které budou dýchat po použití nebo více) – stejně jako chci, ve skutečnosti jsem si koupil Thermoworks. Protože mi to časem ušetřilo peníze.

KOKOSOVÁ NÁPLŇ

1. Sýr vyšlehejte ve stojícím mixéru do ztuha, asi 1 min.
2. Přidejte 1 hrnek kokosu, efektivně promíchejte.
3. Vsypte moučkový cukr a postupně spusťte mixér. Kombinujte směrem k efektivní integraci. Zahrňte vanilkovou esenci, kokosový sodík a esenci.
4. Uvnitř příběhu a také rovnoměrně rozprostřete na vychladlé brownies.

ČOKOLÁDOVÁ POLEVA

1. Zahrňte celé mandle směrem k začátku úrovně kokosu – abyste zajistili, že v každé nabídce bude jedna mandle.
2. Ohřejte pleťovou vodu ve velkém hrnci na nízkou až střední teplotu. Když pleťová voda skutečně napařuje několik minut, neustále šleháte, eliminujte pocházející z tepla.
3. Vložte lahodné čokoládové bramborové lupínky a nechte 5 minut odstát. Míchejte mezi sebou, dokud lahodná čokoláda skutečně nerozmrzne a ganache je skutečně lesklá a jemná.
4. Přeneste přes úroveň sýra.
6. Nechte několik hodin vychladit v lednici.
7. Omezte používání energického ostří, protékaného pod teplou vodou a čištění mezi kusy.

VARIACE

Chcete-li získat tenčí úroveň lahodné čokolády, snižte množství lahodných čokoládových bramborových lupínků a šlehačky spolu s poměrem 1 svazku lahodných čokoládových bramborových lupínků k 1 c krému. Síla lahodných čokoládových bramborových lupínků je vlastně také volitelná (tmavé, polosladké, mléčné), kromě toho, že do těsta na sušenky zahrneme plátky mandlí.

DEKADENTNÍ POŠKOZENÍ

Připravte si ledově vychlazené mléko. Tyto děti jsou ve skutečnosti mimořádně hojné. Mléko opravdu také nepiju, volím chladivý posyp po dortu, gelato a vše navíc, co zanechá jednu touhu po sklenici mléka. Je to vlastně hnusné?

Zchlaďte své brownies. Před řezáním pracujte se silným ostřím pod teplou vodou a také jej očistěte mezi kusy. VĚŘ MI.